Atrakcje

Testy GoPro

bezpłatne

Firma GoPro daje Wam do przetestowania w tym sezonie aż 8 kamerek : GoPro – HERO, HERO4 Silver oraz HERO4 Black. Jeśli chcecie zapoznać się już teraz ze szczegółami technicznymi każdej z kamer zajrzycie na do oficjalnego katalogu GoPro.

GoPro HERO4 Black – 2 sztuki

Najbardziej zaawansowana kamera GoPro jaka kiedykolwiek powstała. Posiada lepszą jakość obrazu i 2x wydajniejszy procesor z 2x szybszym klaktażem (w porównaniu z HERO3+ Black Edition), HERO4 Black przenosi nagrodzoną statuetką Emmy® jakość GoPro na zupełnie inny poziom. Niesamowity, wysokiej jakości tryb 4K30 i szybki klatkaż trybu 1080p120 umożliwiają rejestrację zachwycających ujęć Ciebie i Twojego otoczenia. Nowe ustawienia Protune™ zdjęć, jak i video odblokowują ręczne ustawienia Kolorystyki, Granicznego ISO, Ekspozycji i innych. Wodoszczelność do 40m, 12MP zdjęcia w oszałamiających 30 klatkach na sekundę i ulepszone audio sprawiają, że HERO4 Black jest najlepszym rozwiązaniem rejestrującym nasze życie.

GoPro HERO4 Silver – 4 sztuki

Pierwsza kamera GoPro z wbudowanym ekranem dotykowym. Sterowanie kamerą, kadrowanie ujęć i odtwarzanie nagrań jest teraz bardzo wygodne — przeglądaj, dotykaj, przeciągaj palcem po ekranie. HERO4 Silver rejestruje wyraziste filmy w 1080p60 i 720p120, 12MP zdjęcia w oszałamiającej prędkości 30 klatek na sekundę. Dostępne są również zaawansowane tryby video pozwalające rejestrować obraz w 4K15 i 2.7K30. Nowe funkcje sprawiają, że kamera jest jeszcze przyjaźniejsza dla użytkowników, HiLight Tag pozwala oznaczać kluczowe momenty podczas nagrywania filmu, by później łatwo je odnaleźć podczas odtwarzania, edycji i udostępniania. QuikCapture pozwala włączyć kamerę i jednocześnie rozpocząć nagrywanie po naciśnięciu jednego przycisku. Wodoszczelna do 40m, HERO4 Silver łączy wszechstronność z profesjonalną jakością obrazu i udogodnieniami ekranu dotykowego.

GoPro HERO – 2 sztuki

Idealna kamera GoPro dla poczatkujących. HERO ułatwia rejestrowanie i udostępnianie swojego świata. Dysponująca wysokiej jakości trybami video 1080p30 i 720p60 kamera HERO rejestruje ten sam wciągający obraz, który sprawił, że GoPro jest jedną z najlepiej sprzedających się kamer na świecie. Przyjazne użytkownikom tryby obejmują QuikCapture, dzięki któremu za pomocą jednego przycisku włączymy kamerę i automatycznie rozpoczniemy nagrywanie oraz tryb Burst, który rejestruje serię zdjęć szybkiej akcji do 5 klatek na sekundę. Poręczna, łatwa do zamocowania i zintegrowana z solidną obudową wodoszczelną do 40m kamera HERO pomoże zarejestrować Tobie zdjęcia i filmy, które sprawią, że będziesz po prostu… bohaterem.

Zasady testów:

  • testy są bezpłatne
  • chętni uczestnicy mogą testować kamerkę tylko przez jeden dzień, ale możliwe są wyjątki od tej reguły (w przypadku, gdy któregoś dnia na daną kamerkę nie będzie innego chętnego)
  • zapisy na testy przyjmowane są w naszym systemie rezerwacyjnym, startują we środę – 10 dni przed wyjazdem o godzinie 20:00  (dla SSVIP godzinę wcześniej) i zamykane są 2 dni przed wyjazdem (środa), również o godzinie 20:00, obowiązuje zasada kto pierwszy – ten lepszy
  • kaucja – 20 Euro