Atrakcje

Szkolenie narciarskie i snowboardowe

250 zł lub 65 Euro/tydzień

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z nartami/snowboardem lub szlifować technikę jazdy…

Dołącz do naszych grup szkoleniowych!

Nasi instruktorzy to wyłącznie profesjonaliści z papierami uprawniającymi do nauki.

W sposób łatwy i przystępny przekażą Wam swoją wiedzę, zdobywaną przez lata doświadczeń. Ich znak rozpoznawczy to jaskrawe kurtki z naszym logo i naszywkami: odpowiednio SKI (instruktor narciarstwa) / SNB (instruktor snowboardu) oraz szeroki uśmiech i życzliwość wymalowana na twarzy.

Zajęcia z instruktorami prowadzone są na WSZYSTKICH poziomach zaawansowania. Spokojnie dadzą sobie radę osoby, które deski widziały tylko w TV w czasie Olimpiady zimowej, a bardzo chcą poczuć na własnych nogach białe szaleństwo. Zaspokoimy też potrzeby starych wyjadaczy, którzy przyjeżdżają z nami w celu przygotowania się do kursów instruktorskich.

Zajęcia odbywają się 2h dziennie, w godzinach wyznaczonych przez instruktora (w godz. 9-15) każdego dnia obowiązywania skipassu. Cały kurs trwa 12h. Koszt to 250 zł = 6 dni szkolenia, płatne przelewem; w ostateczności (jeśli będą wolne miejsca) można się zapisać w autokarze i uiścić pilotowi opłatę 65 Euro. Każda grupa liczy max. 10 osób. Zajęcia mogą być krótsze pierwszego dnia (przydział do grup) oraz w dniu imprezy na stoku.

Zapoznaj się z programem szkolenia