Wjedź na muzyczny szczyt!

Masz swój zespół? Kochasz śpiewać? Tworzysz muzykę? Zgłoś się do naszego konkursu muzycznego Peak Up The Sound! Zapraszamy zespoły i wykonawców, którzy nie mają znaczącego dorobku fonograficznego, ale chcieliby przedstawić swoją twórczość szerokiej publiczności.

Hip-hop / Reggae / R’n’B + Electro / Alternative

koncert w Miejscu Chwila: 08 grudnia 2016

głosowanie internetowe:
27–30 listopada 2016
ogłoszenie zwycięzców I etapu:
01 grudnia 2016

Pop / Rock / Metal

koncert w Miejscu Chwila: 01 grudnia 2016

głosowanie internetowe:
21–24 listopada 2016
ogłoszenie zwycięzców I etapu:
25 listopada 2016


Wygraną w konkursie jest możliwość występu na SnowShow Music Fest 2018, sesja zdjęciowa w Alpach Szwajcarskich oraz nagroda specjalna od Universal Music Polska – sesja nagraniowa w profesjonalnym studiu z realizatorem.

Jury

Ania Pyzińska

Senior A&R Manager w Universal Music Polska

Marta Skrzyńska

lider projektów wydawniczych w PROSTO.

Michał Starkowski

dyrektor generalny w SnowShow

Miejsce

Miejsce Chwila to tajemnicza kraina miłości mieszcząca się na warszawskiej Woli od ponad sześciu lat. Jej przestrzeń i wystrój nastrajają do myśli o tym co w życiu dobre i piękne, oraz są prawdziwym natchnieniem do walki o spełnianie swoich marzeń. Scena Serce ma w swoich deskach ukryte dźwięki i emocje wielu wspaniałych artystów które na niej występowały i jest łakoma kolejnych cudownych doznań. Bo Chwila to coś więcej niż klub czy klubokawiarnia. To Miejsce tętniące pozytywną energią i mające na celu jedno: wywołanie ciepłego uśmiechu na twarzy.

Organizator

SnowShow to zimowe wyjazdy narciarsko-snowboardowe dla młodych i aktywnych. Osób z pasją, które szukają najlepszego towarzystwa oraz masy atrakcji na najwyższym poziomie w najlepszych alpejskich resortach. Codziennie stawiamy sobie nowe wyzwania. Tym razem zapraszamy Was do udziału w projekcie SnowShow Peak Up The Sound.

Patronaty

 Pobierz regulamin konkursu

Masz pytania? Pisz na peakupthesound@snowshow.pl