Informacje

O projekcie

SnowShow Peak Up The Sound to zimowy wyjazd muzyczny, w trakcie którego odbywają się koncerty młodych zespołów, wchodzących dopiero na polską scenę muzyczną. Dzięki SnowShow uczestnicy wyjazdu mają okazję posłuchać zupełnie nowych dźwięków z pogranicza różnych gatunków muzycznych. To szansa dla zespołów i wokalistów, którzy nie mają znaczącego dorobku fonograficznego. Wśród zespołów i wokalistów poprzednich edycji pojawili się m.in.: Bulbwires, Kuba Knap i RubberDots.

Eliminacje zespołów konkursowych odbywają się w klubie Chwila w Warszawie, zgłoszenia zespołów trwają do 20.11.2016 r. Do konkursu poprzez stronę internetową mogą zgłaszać się kapele z całej Polski. Wyłonieni przez jury szczęśliwcy wystąpią ze swoim repertuarem na jednym z dwóch koncertów w Warszawie w kategorii, z którą związana jest ich muzyka:

  • Pop/Rock/Metal (01.12.2016 r.)
  • Hip-hop/Reggae/R’n’B + Electro/Alternative (08.12.2016 r.)

Podczas każdego koncertu wybrany zostanie jeden artysta, który pojedzie razem z nami do Szwajcarii na SnowShow Peak Up The Sound w Nendaz. Być może będzie to szansa na zwrot w ich dotychczasowej karierze o 180°.