Artyści

Mama Selita

rock/rap

Mama Selita to brudne brzmienie, to czysta muzyczna energia, to czterech muzyków, którzy zawsze grają na 100%. Formacja znana jest z rewelacyjnych występów na żywo i oryginalnie brzmiących nagrań. Grupa łączy melodyjne riffy, hipnotyzujący puls i charyzmatyczny, rapowany wokal w bezkompromisową, rockową muzykę, która nie daje się łatwo zaszufladkować. 

Po wydaniu bardzo dobrze przyjętego albumu „3,2,1…” promowanego przez utwór „Brudne Bomby”, zespół wygrał polską edycję Hard Rock Rising, wywalczył koncert na głównej scenie warszawskich Ursynaliów, dotarł do finału eliminacji do Przystanku Woodstock i półfinału programu Must Be The Music oraz wystąpił na Gali Wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk.

Nowy album "Materialiści" jest bardziej surowy oraz mocniejszy lirycznie i muzycznie niż debiutancki krążek „3,2,1…!”. Został charakterny groove, jednak muzyka grupy stała się impulsywna i emocjonalna, co znalazło swoje odbicie w tekstach. Dużo w nowej Selicie wkładania palca w rany, zadawania niewygodnych pytań i szukania na nie odpowiedzi.
Odwiedź profil Mama Selita na Facebooku!